Zespół redakcyjny

45-342 Opole, ul. Drzymały 1a
tel./fax +48 77 44 23 769

RADA NAUKOWA
Andrzej Anderwald, bp Andrzej Czaja, Zygfryd Glaeser, Konrad Glombik, Grzegorz Gura, Andrzej S. Jasiński OFM, Piotr Jaskóła, Dariusz Krok, Paweł Landwójtowicz, Marek Lis, Piotr Maniurka, Erwin Mateja, Józef Mikołajec, Piotr Morciniec, Rajmund Porada, Remigisz Pośpiech, Stanisław Rabiej, Norbert Widok, Krystian Wojaczek, Krystian Ziaja.

ZESPÓŁ REDAKCYJNY
Damian Dolnicki (dokumenty Urzędu Nauczycielskiego Kościoła, opracowania ogólne), Andrzej Demitrów (biblistyka), Norbert Widok (patrologia), Piotr Górecki (historia Kościoła), Franciszek Wolnik (hagiografa), Brunon Zgraja (biografie, pamiętniki, wspomnienia), Andrzej Anderwald (teologia fundamentalna, religiologia), Dariusz Krok (psychologia religii), Norbert Wons (socjologia religii), Stanisław Rabiej (teologia dogmatyczna), Rajmund Porada (ekumenizm, teologia porównawcza), Konrad Glombik (teologia moralna, etyka), Janusz Podzielny (katolicka nauka społeczna), Józef Mikołajec (teologia pastoralna), Paweł Landwójtowicz (duszpasterstwo rodzin), Mateusz Potoczny (liturgika), Remigiusz Pośpiech (muzyka kościelna), Sławomir Pawiński (homiletyka), Jerzy Kostorz (katechetyka), Józef Urban (misjologia), Grzegorz Gura (prawo kanoniczne i wyznaniowe), Jan Kochel (pedagogika), Marek Lis (komunikacja społeczna, media), Wojciech Lippa (sztuka chrześcijańska).

MIĘDZYNARODOWA RADA NAUKOWA
Jurij A. Babinow (Севастопольский государственный университет / Sewastopolski Uniwersytet Państwowy), Miloš Lichner SJ (Teologická fakulta Trnavskej univerzity), Arkadiusz Nocoń (Pontificia Università Gregoriana), Waldemar Turek (Pontificia Università Urbaniana), Dávid Vopřada (Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy v Praze).

KOMITET REDAKCYJNY
Norbert Widok (redaktor), Tadeusz Grabuńczyk (sekretarz), Józef Chudalla (korekta tekstów polskich), Katarzyna Cyranka (tłumaczenie tekstów angielskich), Jerzy Bosowski (redaktor techniczny).